Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej – Oddział Podkarpacki

Miło nam poinformować, że uchwałą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej w dniu 20.08.2016 został powołany Podkarpacki Oddział PTPPD z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Szopena 47, I piętro.

Oddział powstał z myślą o psychoterapeutach zrzeszonych w PTPPd, którzy pracują na terenie województwa PODKARPACKIEGO oraz są zainteresowani własnym rozwojem zawodowym i propagowaniem teorii, z której sami korzystają, uprawiając psychoterapię psychodynamiczną. Działalność oddziału jest także skierowana do osób poszukujących informacji o możliwościach uzyskania profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej w Rzeszowie lub w innych miastach regionu podkarpackiego.

Psychologowie i psychiatrzy uprawiający psychoterapię psychodynamiczną znajdą tu informacje na temat cyklicznych zebrań Oddziału poświęconych teorii i praktyce, możliwości analizy własnej pracy w ramach grupy balintowskiej oraz o wszelkich wydarzeniach związanych z aktywnością naszego środowiska, które ukonstytuowało się w związku ze wspólnym doświadczeniem nauki zawodu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Czytelników zainteresowanych celami, strukturą i dotychczasowym dorobkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej zachęcamy do odwiedzenia strony : psychodynamika.pl

Osoby zainteresowane członkostwem w Podkarpackim Oddziale PTPPd prosimy o kontakt telefoniczny 607 604 948 lub mailowy oddzial@rzeszow.psychodynamika.pl